Dodaj biuro@advoco.pl do swojej ksiazki adresowej
 
Budzenie świadomości ubezpieczeniowej w Polsce jest pracą ciężką i często niedocenianą przez managerów ubezpieczeniowych, którzy patrzą jedynie pod kątem przyniesionego przypisu. Jednakowoż z punktu widzenia społecznego pośrednik ma do spełnienia bardzo ważną rolę. Pośrednik ubezpieczeniowy w trakcie swoich rozmów jest elementem przekazywania ważkich informacji ekonomicznych m.in.: o planowaniu finansowym, nowych przepisach, czy działaniu instytucji finansowych. Stając się specjalistą w tym zakresie a zarazem pytając na spotkaniach „Czy ktoś z Państwa bliskich znajomych miał wypadek samochodowy” pomaga osobom, które zapewne nigdy się nie ubezpieczą z powodu swojego inwalidztwa. Pośrednik, który przynosi realne pieniądze dla rodziny, która się tego zupełnie nie spodziewała zyskuje wielką wdzięczność i zaufanie do swojej osoby oraz „lojalność ubezpieczeniową” całej rodziny poszkodowanego. Dlatego kierując osoby do ADVOCO pomagają Państwo wielu osobom, stając się prawdziwym Świętym Mikołajem i to nie tylko od Święta.
W 2003 roku miałem wypadek- jechaliśmy w nocy z kolegą, po północy zmieniliśmy się za kierownica i ja jechałem jako pasażer. Mój kolega jechał szybko i pewnie ( jechaliśmy BMW 350), po dwóch godzinach niestety chyba zasnął- wpadliśmy w poślizg i uderzyliśmy w drzewo moją stroną. Poznałem Panią Sandrę- agentkę, która serwisuje polisy moich Rodziców, i która pokierowała mnie do ADVOCO twierdząc, że należy mi się spore odszkodowanie Czy mogę otrzymać jakieś odszkodowanie, bo niestety jestem inwalidą a wypadek był już dość dawno?
Tak poważne wypadki przedawniają się obecnie dopiero po 20 latach (wcześniej było to 10 lat), więc Pana przypadek jak najbardziej się do tego kwalifikuje. Powinien Pan poza rentą otrzymać zadośćuczynienie i odszkodowanie-oczywiście należy zebrać odpowiednie dokumenty medyczne, dotyczących zdarzenia, utraconych zarobków itd.
Czy poszkodowanemu- rannemu w wypadku należy się odszkodowanie w przypadku, gdy nie zidentyfikowano sprawcy zdarzenia?
Tak w przypadku uszczerbku na zdrowiu istnieje specjalny fundusz ( Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny), który w takich przypadkach wypłaca odszkodowania- analogicznie jakby sprawca był znany i posiadał polisę OC.
Advoco
ul. Hoża 29/31 lok.79
00-521 Warszawa
tel/fax: +48 22 628 48 58
biuro@advoco.pl
www.advoco.pl